ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

اطلاعات من

تغییر رمز عبور

سبد محصولات

سرویس

مشخصات محصول

ثبت نام اطلاعات من

درباره ما

روابط عمومی سپاهان طلا ۱۱ آذر ۱۳۹۵
درباره ما

شرکت سپاهان طلا به پشتوانه نیم قرن تجربه  حضور در بازار، تخصص تیم اجرایی و اعتماد مشتریان گرامی خویش، مفتخر است با بهره گیری از دانش علمی و فنی روز جهان، مدرن ترین سفارشات دستی و صنعتی از جنس طلا و نقره را تولید و عرضه نماید.
پرواضح است که صنعت طلا علاوه بر جذابیت های مرسوم، به سبب وجود مباحثی همچون ظرافت در طراحی و تولید، زیبایی شناختی، توجه به اصالت مدلها، نگاه ویژه هنری و روح انسانی که در تولید هر قطعه نهادینه می شود، عرصه ای است برای تکرار و تداوم تلفیق علوم مهندسی، هنری و صنعت تولیدی که همین جنبه ها، انگیزه حضور و خدمت به مشتریان و مخاطبین عزیز را برای هیأت مدیره، مدیران اجرایی و کارکنان سپاهان طلا دوچندان می نماید.
سپاهان طلا همواره بر این باور است که توانسته تولیدکننده زیباترین، ناب ترین و بهترین زیورآلات طلا و نقره، همگام با پیشگاماندر طراحی هویت بصری برند سپاهان طلا به موارد بسیاری توجه شده است که هریک به تنهایی بیانگر ماهیت و  عملکرد سازمان است.
در اولین گام توجه به طرح قبلی لوگو و نماد بسیار حایز اهمیت بوده تا طراحی جدید به نوعی بازآفرینی محسوب شود تا در ذهن مخاطبین و مشتریان قدیمی سازمان همواره برند سپاهان طلا تداعی گردد.
در طرح قدیم زمینه لوزی به عنوان استند مخملی دیده شده است که بر روی آن زنجیری از طلا همچون شکل فیزیکی عرضه طلا در زرگری ها، نهاده شده است. شاید طرح موصوف در عصر حاضر برای مخاطبین چندان چشم نواز و حرفه ای به نظر نرسد اما بی شک در زمان خـــود یگانه و بی همتا بوده است. با این مقدمه تاکید می شود که در گام دوم برای طراحی جدید هویت بصری برند همان زمینه لوزی سورمه ای و طرح زنجیر با سه مفهوم مضاعف بازآفرینی شده است.
طرح به هم تنیده نمادین فعلی همچون طرح گذشته دلالت بر زنجیر به عنوان نمونه ای از محصولات شاخص سازمان دارد که علاوه بر آن، سه مفهوم دیگر را در خود جای داده است که عبارتند از:

الف- نمادی از حروف S و G به عنوان حروف ابتدایی Sepahan Gold   

ب- نمادی از خوشه که می تواند مبین کارگروهی و فعالیتهای چندمنظوره و پویا باشد   

ج - نمادی از طرح های اسلیمی اصیل ایرانی که با توجه به قرارگیری سازمان در اصفهان می توان این طرح را پیامی برای معرفی زادگاه این برند لحاظ نمود.
در ادامه قاب لوزی بدون زمینه رنگی نشان از شفافیت، اتحاد، یکپارچگی و قانونمندی سازمان دارد.  همچنین نوشتار نستعلیق شکسته به عنوان سمبل اصالت ایرانی و هنــر اصفهان بکار گرفته شده است که در ذیل آن نوشتار انگلیسی به تبعیت از نوشتار فارسی ساده و بی آلایش چشم نوازی می نماید.